Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért zúg/búg a gépem mikor...

Miért zúg/búg a gépem mikor bekapcsolom?

Figyelt kérdés

Elindítom a számítógépet,és zúgást észlelek.

Garancia van rá,tehát nem vehetem le az oldalát.

Viszont azt tapasztaltam hogy mikor felemelem a gép "orrát" akkor halkul,és 2-3 perc után abbahagyja,viszont,ha elkezdem kicsit rázni 1 perc utánn abbahagyja.

Mi lehet a gond? a gagyi hkc táp megadta magát vagy a procit ventilátora okozza?

UI:2 percig csinálja,utánna nem ad ki hangot + újraindítás után sem ad ki semmiféle zúgást búgást.



2015. dec. 21. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

"Garancia van rá,tehát nem vehetem le az oldalát. "

előre összerakott gép? akkor vinni kell vissza és panaszkodni.. de milyen zúgásról van szó?

2015. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Viszont azt tapasztaltam hogy mikor felemelem a gép "orrát" akkor halkul,és 2-3 perc után abbahagyja,viszont,ha elkezdem kicsit rázni 1 perc utánn abbahagyja."


A ventilátorra tippelnék első körben. Tapasztaltam már asztali gépnél én is ilyet.

2015. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
későbbiekben ez káros hatással jár a géppel szemben?
2015. dec. 21. 18:17
 4/7 anonim ***** válasza:

a "rázás" a vonyónak a halálát is okozhatja!

(pl. Író/Olvasófej kiakadás)

2015. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gábor_79 ***** válasza:

Épp azt akartam mondani, hogy rázogatni abszolút nem javallott. A vinchesterben az olvasófej egy század milliméternyi vastag légpárnán lebeg és ha a lemezhez ér, akkor károsítja, rossz esetben véglegesen.

Elképzelhető, hogy indítás után közvetlen, még nem tökéletes a forgó részek kenése; mondjuk, mert hideg az olaj. Az

2015. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Leellenőriztem és sajnos a tápegységem "csiripel" :[
2015. dec. 22. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
előre összerakott gép átka.. gagyi táp
2015. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!