Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártyát szeretnét vásárol...

Videókártyát szeretnét vásárolni, elég a mostani tápom hozzá?

Figyelt kérdés

Ami most van a gépben :

Proci: Amd Phenom ii x4 965

Ram: 8 GB DDR3 1600Mhz Kingmax

Vga: Nvidia Geforce GTX 460 1GB GDDR5

Merevlemez: 1TB

Táp: GIGABYTE GE-R460-V1


Most szeretnék újítani egy videókártyával, pontosabban egy : GTX 660 OC 2GB-ossal. Szükséges egy nagyobb táp vétele, hogy ne legyen gond vele?



2015. dec. 23. 11:31
 1/4 HUN_Sector ***** válasza:

Maga a gigabyte táp a baj. Nekem superb 550 volt, leégett normál működés közben, elakadtak a ventik (anyagfáradás), majd elkezdett melegedni és leállni. Pár napig még be t tudtam kurblizni egy ecset szárával a ventiket, aztán nem sokra rá kigyulladt az egyik kondi (ekkor már nem volt a házon oldallap) és onnantól kb 5-10 perc volt szobahőmérsékletről számítva a leállásig.


A gigabyte alaplapom is egy szar (amd alaplapon intel mini pci wificsip... lehet sejteni)


Papíron egyébként elég a tápod hozzá, de tartsd szem előtt amit írtam, a gigabyte nekem úgy fest, már csak a korábbi nevéből akar megélni.

2015. dec. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha minden igaz, az a táp egy átmatricázott fsp
2015. dec. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

az a tap nagyon oreg

ebbol a szempontbol lehet "bekebeli" (#1)

igen fsp beles ha igaz (#2)


en mindenkepp lecserelnem ezt meg vagy aruld vagy tartalekba tedd el


no persze ha van ujra 15-20ezred... mert amugy nincs sok ertelme valtani csak ha hibasan mukodne...

2015. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha csak vga fogyasztas erdekel akkor nem

ugyan abban a TDP osztalyban vannak (150W)

660 talan kevesebbet is fog fogyasztani...


Szia

2015. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!