Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell bekötni a házzal...

Hogyan kell bekötni a házzal együtt levő ventilátor szabályzót?

Figyelt kérdés

Van itt 4 csati amiket nem nagyon láttam még, igaz most először építek gépet :D

És van egy másik is ami egy 4 pines molex de az az érdekes, hogy mindkét felől van csatirésze egyik felől male másik felől female. Azt nem tudom, hogy ez a ventihez kellhet, vagy valami led nem tudom, azt írja rajta, hogy Power.

Itt van két kép egyik a csatikról másik a szabályzóról fent.

[link]


[link]


Ezekkel lenne csak problémám mást mindent be tudtam kötni, azt nem tudom, hogyha a házzal jött szabályzót használom akkor a laphoz nem kell kötni ventiket ugye?

3 ventim van mindegyiknek egy 2 pin-es molex és egy 3 pin-es csati vajon úgy kellene, hogy a 3 pines csatit ezekhez a 2 pin-es szabályzókhoz, és a molex-et a táp molexéhez?

És az a male/female-s Power feliratú molex hova kellhet, a táphoz nem?


Remélem érthető voltam előre is köszi a választ! :)



2015. dec. 23. 12:56
 1/2 A kérdező kommentje:

Várjunk csak asszem meg van :D

Az a 4 pin molex a házból megy a táp molexéhez és innentől már logikus, az a 4 csati megy a ventik 3 pin-es csatijához ugye? Így már értem minek van az a molex ott, az is ventihez kell. Az egyedüli dolog az usb 3.0 ezt előlről nem tudom bekötni mert a lapnak nincs ilyen slotja :/ Esetleg egy pcie átalakítóval be tudnám de annyira nem fontos de ha már a házon van jó lenne.

2015. dec. 23. 16:42
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta már beköttem és igen így volt, ahogy elgondoltam :)
2015. dec. 31. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!