Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win 10 mehetne ebbe a gépbe?...

Win 10 mehetne ebbe a gépbe? Vagy kicsi tuning?

Figyelt kérdés

Anyáméknak nagyon tetszik a win10, most win7 van a gépükön. Az lenne a kérdésem, hogy erre a konfigra rárakhatom-e?

Intel Pentium D925 3GHz

4gb ddr2 800mhz

Fujitsu Siemens d2312(vagy valami ilyesmi) alaplap

Gigabyte 9500Gt

Valami elég fos, 180gb merevlemez

Nomame 300w táp


Tudom, hogy 1Ghz, 1Gb ram a követelmény, de olvastam, hogy bizonyos dolgokat támogatnia kell a procinak, erről fogalmam sincs, hogy mi.

Valamint, panaszkodnak, hogy lassul a gépük, és egyszer rá voltam szorulva hogy egy hétig azon lolozzak, és 40fps volt a legratyibb grafin és 1440x900on

Mit vegyek nekik, hogy kicsit gyorsabb legyen a netezés, valamint ha megint rászorulok, tudjak vele mit kezdeni? Én videókártyán.gondolkodtam, de sehol se találtam megfelelőt(csak is használtan néztem), netezéshez úgy tudom procit igényel, de ez az egyik 'legkomolyabb' proci amit ebbe a lapba lehet rakni. Szóval várom a válaszokat, segítséget normális hangnemnen!:)

Kellemes ünnepeket mindenkinek!



2015. dec. 25. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:

ilyen vacakra a win 7 és bőven sok

de tedd rá, sz*rabb nem lesz

2015. dec. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tedd rá !
2015. dec. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tesomnak is ilyen proci van es bőven jó rá a win10 es neki csak 2gbram
2015. dec. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vacak?Mennyi paraszt van itt, nekem egy modern NextGen gép 2 évig birta, ugy hogy napi 1 órát ment, és a p4-es 9500as 4gbos gépem meg 8 évig birta ugy hogy 24/24be ment..
2015. dec. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!