Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift-et mivel lehet...

Suzuki Swift-et mivel lehet külsőleg kicsi feldobni?

Figyelt kérdés
Optikai tuningra gondolok, egy 2002-es Suzuki Swift Sedan esetén. Tudnátok ajánlani valamit?

2013. máj. 23. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem akarod magad közröhej tárgyává tenni hogy egy 3. generációs Swiftet próbálsz feldobni, akkor ne fogj hozzá.

Ez egy egyszerű népautó, nem tuningverda.

2013. máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Mosd le szépen, felnitisztító folyadék, törölgesd le az ablakokat, mást nem érdemes.
2013. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Elsőnek üzenem hogy a mi '94-es Stiftünkön egy gyári spoiler van, és abszolút nem nevetséges.

Ilyet csak tipikus gazdag f*szkalapok mondanak akik sírnak hogy csak egy 7-es Bömbijük van.

Kérdezőnek:Amit a 2-es mondott, esetleg egy nagyon szolid felni, vagy jobb dísztárcsa.

2013. máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érdemes belefogni. De ha mindenképp csinálni akarsz valamit, akkor max fényeztesd színre a lökhárítókat (ha gyárilag nincs), políroztasd fel a fényezést, ha már nem a régi a fénye. Esetleg rakj alá egy közepes minőségű ültető sportfutóművet, és valami szép könnyűfém felnit. Gyors fejszámolás alapján ez lenne vagy 300.000 Ft, ami nem sokkal kevesebb egy ilyen autó értékénél, ezt figyelembe kell venni. Lehet, hogy jobban megéri spórolni, és lecserélni az autót valami komolyabbra, ami gyári állapotában is megfog.
2013. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Vizéli László ***** válasza:
89%
Én is egy szép felnit javaslok.
2013. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
gyári spoiler... az meg minek egy elsőkerekes, max 100lóerős autóra?
2013. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igazából még csak tapogatózom, sokat nem akarok rá költeni.

Az alufelni nekem is eszembe jutott, ugye eredetileg 13-as acél van rajta. Egy 14-es alufelni szerintetek azért dobna rajta?

Illetve ha vennék alá egy 30/30-as ültetőrugó szettet, az még beleférne? Aztán nagyjából ennyi az elképzelésem.

2013. máj. 23. 19:19
 8/13 anonim ***** válasza:
30/30 sima ügy. Még így is bőven használható marad az autó. Én 15-ös alut raknék rá, de ha kevesebb a pénz, a 14-gyel is sokkal szebb lesz, mint a gyári acéllal.
2013. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi. És egy 30/30-as ültetéshez már le kell cserélni a lengéscsillapítókat, vagy ezt még elbírják?
2013. máj. 24. 15:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom biztosra. Van, aki szerint le kell, van aki szerint 30-40-et még elbírnak. Én lecserélném őket a helyedben.
2013. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!