Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Webkamerát kezelő szoftvert...

Webkamerát kezelő szoftvert keresek mozgófilm kockánként való digitalizálásra. Valakinek ebben tapasztalata?

Figyelt kérdés

Tömören a szándékom: öreg vetítőgép, bele LED háttér világítás, optika helyére webkamera, filmtovábbításba exponáló kontaktus. Olyan capture programot keresek, ami az exponáló kontaktusra egy képet rögzít, de nem diszkrét képként tárolja el, hanem hozzáírja egy videóhoz. 16 f/s a vetítő. Ezt bármelyik tömörítő tudja, de az se lenne probléma, ha fele tempóval járatnám...

A leírásom alapján van valakinek szoftver tanácsa, vagy akár más ötlete? Köszönettel venném...



2015. dec. 26. 18:58
 1/3 CspCsj ***** válasza:

FFmpeg (parancssoros):

[link]


Kipróbáltam, működik:

ffmpeg.exe -y -f vfwcap -r 16 -i 0 "D:\videok\felvetel.mp4"

2015. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:
Közben nézem, hogy valamit félreértettem, mivel az FFmpeg így csak folyamatosan rögzíti a webkamera képét 16 FPS-sel...
2015. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen. Nekem arra lenne szükségem, hogy egy klatty, egy képkocka - tök mindegy, milyen gyors a vetítőgép. :D

Már digitalizáltam vetített filmet, de az interferenciát nem tudtam elkerülni...

2015. dec. 28. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!