Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normalis e a PS4 nel hogy...

Mindentudo22 kérdése:

Normalis e a PS4 nel hogy hangos .4-5 perc utan? Hangosan dolgozik a ventillator es nagyon zavaro :S ajanlottak mar hutö lapot meg ienek de nem tudom hasznal e :S Jatekban vagy barmi masban semmi baja csak zavaro a hang!

Figyelt kérdés
PS4,konzol

2015. dec. 28. 01:21
 1/5 Márk Király válasza:
Hát ha nagyon hangos akkor nézesd meg mert nekem van PS4 em és egyáltalán nem hangos,sőt rohadt csendes is.Egyébként használt vagy 576 vagy ilyen áruházban gyári minőségben kaptad?Mert akkor számlával együtt elvileg vissza tudnád vitetni asszem 30 napon belül.(? ennek nézz utána meg hogy van e rá garancia)
2015. dec. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen normális, mivel ha jól tudom 1.-2. generációs PS4-ed van ami hangosan hűt...


itt a különbség:

https://www.youtube.com/watch?v=adHm00MS5_I

2015. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Márk Király válasza:
Hmm akkor én kérek elnézést!Akkor lehet nekem rossz mert túlságosan is csendes. :D
2015. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Márk akkor neked az újabb fajta van 1216 modell, vagy ha nem távolabb van a megszokottnál, vagy a füled nem annyira érzékeny az ilyenekre! :D
2015. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vadi ujonann vettem. Egyebkent Svedorszagban lakom! Es 2 ev garancia van meg rajta meg kötöttem ra bisztositast is! Minden esetre szerintem is elsö generacios az enyem is:/ ezert egyenlöre veszek egy coler master u3 plus nevezetu hutö lapot ! :) kösz a valaszokat!!
2015. dec. 29. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!