Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem érdemes használt laptopot...

Nem érdemes használt laptopot venni?

Figyelt kérdés

Laptopot szeretnék venni jövő nyáron olyan 60-70ezerért.

Használt laptopon is gondolkoztam,de egy ismerősöm szerint nem éri használtat venni,mert ki tudja,hogy hogyan használta a tulajdonosa és lehet,hogy hamar tönkremegy,valamint az aksi is hamar lemerülhet.

Szerintetek?



2015. dec. 28. 09:05
 1/2 Molyolo ***** válasza:

Az asival egyetértek.

De ha türelmesen nézegetel majd a portálokon találni gyöngyszemet.

1.5éve vettünk jófogáson sógornak 60-ért 15.6colos acer-t.Még volt rá 8 hónap gari is és még mindíg elég jó az aksi is.Kiderült a csávó rájött hogy laptopon nem fog komoly játékkal játszani és hamar akart pénzt. Minden szó nélkül megadtuk volna még a 70-et is érte. Most raktam rá a W10-et.

2015. dec. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hypno ***** válasza:

Szerintem érdemes.

Mégpedig prémium, vagy üzleti kategóriás laptopot érdemes venni. Ezeket eleve strapabíróbbra készítik, a konzumer gépekénél sokkal jobb anyagok felhasználásával. (Pl. magnézium ház, nem nyekergő műanyagok, stb.)

Az akkumulátor korára és az üzemidejére meg rá kell kérdezni. ha újonnan veszed egy laptopot, akkor is csak maximum 3 év élettartamra számíthatsz. Ez most egy ilyen technológia, mincs mit tenni ellene.

2015. dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!