Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit érhet vaterán ez az...

Mennyit érhet vaterán ez az alaplap, proci, memória és vga?

Figyelt kérdés

Asus P5kpl-am alaplap

Pentium Dual Core E5200 2,5 Ghz

4 GB DDR2 memória

Geforce 9500 Gt 1TB VGA


Nem egy mai darab, de mégis mennyit érhet ez így kompletten, ha egyáltalán eladható???


2015. dec. 28. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább hardverapro.hu úgy 10k-t megér, esetleg 15öt.
2015. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy külön-külön mennyit kérnek az emberek vaterán, hardveraprón, add össze az árakat, vonj le 1-2 ezret (pszichológia, egyben jobban megéri, mint külön-külön alapon), és kész. :) Vaterán a legolcsóbb alaplap 7000, a legolcsóbb VGA 4500, ez 11.500. CPU-t nem találtam, memória érdekes kérdés, mert annak megkérik az árát, de mivel használt, szerintem úgy 5000 körül lehet a reális ár érte. Szerintem 15-20 körül lehet gondolkodni az áron. A 10-et kevésnek tartom, mert csak a VGA meg alaplap több, mint 10 ezer, és a legolcsóbbakkal számoltam.
2015. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia szerintem egy 35 ert ha meghirdeted alkudnak belole 5-7,5 et es akkor is jol jartal 25 alatt semmi kep ne add szerintem
2015. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!