Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tanácsot szeretnék kérni,...

Polühümnié kérdése:

Tanácsot szeretnék kérni, hogy az alábbi 3 laptop típus közül melyik lenne alkalmasabb hosszútávú irodai munkára (word, pdf, böngésző egyszerre 6-8 lappal)?

Figyelt kérdés

1. DELL Inspiron 5749 (Intel Pentium Dual Core 3805U,8 Gb RAM, Intel HD Graphics)

2. ASUS X751 LAV-TY374D (Intel Core i3-5010U,8 Gb RAM, Intel HD Graphics 5500)

3. ASUS X751MJ-TY011D (Intel Celeron N2940,8 Gb RAM, NVidia Geforce GT920M 1Gb)


2015. dec. 29. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A második a legtűrhetőbb ezek közül, bár én ebben az árkategóriában hosszú távra nem terveznék. Ha munkára kell, akkor szerintem nincs értelme a minőségen spórolni, a gagyi kategória sokkal nagyobb eséllyel hagy cserben munka közben, azon meg rövidebb távon is többt lehet veszíteni, mint egy normális gép ára.
2015. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:
teljesítményre a 2. a legjobb.
2015. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Én naiv azt gondoltam, hogy szövegszerkesztésre és netes szövegek olvasására, napi 10-12 óra üzemelésre nem kell a drága konfig...

2015. dec. 29. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!