Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények erről a laptopról?...

Vélemények erről a laptopról? Esetleg más javaslatok, hasonló árban (vagy inkább olcsóbban)?

Figyelt kérdés

ASUS G551JW-CN215D


[link]


Megéri az árát? Akción kívül 330 ezerért láttam korábban.


Esetleg 290 ezer alatt valami erős laptop, első sorban játékra? (Bár nem bánnám, ha 250 alatt lenne, de ha megéri a 290-et, teszek még hozzá.) A hűtés minősége, erős VGA szempont, de azt se bánom, ha i7 van benne. U-s processzorok kizárva.


ASUS-t előnyben részesítem, mindig megbízhatónak tartottam, és ezelőtt is Asus laptopjaim voltak.



2015. dec. 30. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van, 300.000 alatt ennél jobbat nem kapsz. Ugyebár GTX960M van benne, ennél egyel erősebb lenne a GTX965M, de az már a 400.000-as árkategória. Az általad választottnál processzorban tér csak el, de körülbelül 20.000 forinttal olcsóbb:


[link]

2016. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!