Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem férek hozzá a külső...

Nem férek hozzá a külső merevlemezemhez, hogyan lehet megoldani a problémát?

Figyelt kérdés
Samsung M3 Portable, 500Gb-os és hülye voltam, mert a Tulajdonságok, Biztonság fülében a System től megfosztottam minden jogot, csak a Rendszergazdán hagytam meg mindent, de nem tudom most megnyitni, a lemez formázásán kívül, van rá mód hogy úgy visszakapjam a jogokat, hogy a fájlok megmaradjanak? :D

2015. dec. 31. 10:34
 1/3 Gábor_79 ***** válasza:
100%

De nem is tudod neki visszaadni a jogosultságokat? A meghajtóra most is rá tudsz lépni és van biztonság fül.

Ha meg semmi lehetőség nem marad, akkor egy live USB rendszerről rá tudsz menni, az nem foglalkozik jogosultsággal. A Hiren's boot CD van egy úgynevezett mini XP és azzal nem lenne olyan idegen a kezelése a rendszernek.

[link] a pendrive-hoz és a program [link] majd a lap alján

2015. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem engedi módosítani a jogokat, mert nincsen hozzá joga a gépnek :D a pendrive-osat majd még kipróbálom ;)
2015. dec. 31. 11:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldottam :) Leformáztam, és kész. Sajnos az adatok nagy része eltűnt, de a legtöbb fájl, megvolt valahol máshol, leginkább filmek tűntekk el, de semmi pótolhatatlan, és azóta sokkal jobban működik a HDD :))
2016. jan. 1. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!