Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy raknátok sorrendbe ezt...

Hogy raknátok sorrendbe ezt az 5 gyártót, az alapján, amilyen a videókártyájuk minősége? Értelemszerűen az 1. helyre a legjobbat írjátok! Asus, MSI, Gigabyte, EVGA, Zotac

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi lennék a véleményetekre, és ha van, akkor a tapasztalataitokat is megoszthatnátok a különböző kártyákkal! :)

2015. dec. 31. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem:


1.MSI

2.Gigabyte

3.EVGA

4.ASUS

5.Zotac

2015. dec. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Értelmetlen összességébe nézni.


Minden gyártónak vannak jobb és gagyibb szériái.

És folyamatosan változnak.


MSI-vel annyira nem lehet mellényúlni szerintem,főleg a középkategóriától kezdve.

2015. dec. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az 1. válaszolónak: Az Asus ennyire leesett volna minőségileg?

A 2. válaszolónak: Konkrétan az újabb kártyákra gondoltam, a GTX szériákra, azokból is a legújabbakra :)

2015. dec. 31. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:

1.EVGA

2.MSI

3.GIGABYTE

4.ZOTAC

5.ASUS

Saját vélemény.. de ha már sapphire-t is lehetne ide írni akkor ő az első

2015. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de sapphire nagyban az AMD terén mozog de az is egy nagyon precíz márka!
2015. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

MSI

EVGA

ZOTAC

GIGABYTE

ASUS


Asus azért megy a végére, mert a 2xx szérián ratyi a hűtése, így sorra kerülnek ki az artifactos videokártyák

Sapphire kártyám meg volt nekem, bedöglött a hőmérője, es nem kapott eleg hűtést a kártya. Elpukkant a végén

2015. dec. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Trevor. ***** válasza:

1. Sapphire

2. Asus

3. EVGA

4. MSI

5. Gigabyte

6. Zotac

A Sapphire kártyák hűtése és kinézete mindig is tetszett. Mivel az AMD referencia gyártója, ezért az árazással sincsenek elszállva. A jelenlegi GTX 750 Ti kártyám Asus (meg az alaplapom és a monitorom is), az eddigi másfél év alatt nem volt vele semmi gond. EVGA szintén kinézet miatt tetszik és azért, mert kis felárért cserébe a garanciát meg lehet hosszabbítani 5, de akár 10 évre is (ez a lépés a gyártótól azért elég jó minőségre ad utalást). MSI; mint mondták már, nehéz mellélőni vele. Gigabyte csak az ára miatt tetszik, amúgy nem. Zotacot meg kerülöm. Egy szó mint száz, egyik gyártónak sem célja rosszat gyártani, mert a piaci verseny a jó ár-érték arányra ösztönzi a gyártókat, ami nekünk, felhasználóknak jó igazán. Persze bakik így is előfordulnak; olcsó, hűtetlen, gyárilag túlhúzott VRAM Asus R9 280X kártyákon (ami artifactot eredményez), a 3 hőcsőből csak 2 érintkezik a gpu-val, emiatt jobban melegszik a kártya és feleslegesen mennek nagyobb fordulatszámon a ventik bizonyos típusú EVGA GTX 970 kártyákon, illetve régebben az MSI kártyákon a gyárilag a ventire tett matrica nem elég figyelmes lehúzása a ventilátor kitépését eredményezte. De ettől függetlenül értelmetlennek tartok egy ilyen fajta toplistát, mert vagy személyes véleményre, vagy más véleményére épül, de minden esetben szubjektív. Ahhoz, hogy melyik gyártó terméke a legjobb minőségű átlagban, statisztikát kéne keresni.

2015. dec. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok én szerintem annyira nem esett le az asus csak én azért így soroltam be mert az EVGAnak nagyon jó gyári OCja van erős kártya és stabil,az MSI nagyon jó és egyszerűen kezelhető tunningal rendelkezik és a GIGABYTE windforce szériájának van szerintem a legjobb hűtése a piacon !
2015. dec. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!