Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a fejhallgató jó?

Ez a fejhallgató jó?

Figyelt kérdés
a steelseries siberia v3-nak mik az előnyei és hátrányai?

2016. jan. 2. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
nem jó, v2 sokkal jobb, nekem razer kraken pro van, nem egy csúcs fejhallgató de játékra és zenére is tökéletes számomra, bár érdemes mellé venni egy hangkártyát(asus xonar dg van nekem), de ha újra megkéne vásárolni újra akkor inkább hpyerx cloud-ot vennék, árkategóriájában az egyik legjobb
2016. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én soha nem értettem ezt...

25 ezer forint.

Nagyjából 2-3 ezerért kapsz egy olyan mikrofont, ami jobb mint az azon lévő.

5-6 ezer forintért meg egy olyan fejest mikrofon nélkül, ami olyan jó (ha nem jobb) hangzásba, mint az ilyen gamer fejhallgató.

Jó, oké... 7.1

7.1-et pedig akármilyen fejhallgatóból tudsz csinálni INGYYEN a Razer Sorround nevű programmal. (csak az alaplapod, vagy a hangkártyád támogassa a 7.1-et.)


De, akkor inkább HyperX Cloud-ot vennék. Annak elvileg sokkal jobb a hangzása mint a SS Sv3-nak.

2016. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!