Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használt a Fifa 14-em! Nem...

Használt a Fifa 14-em! Nem enged belépni mert a kódot már felhasználták egyszer!? Ehhez szeretnék segítséget kérni.

Figyelt kérdés

Használt FIFA 14-et vásároltam. Megcsináltam az origin felhasználót de amikor a kódot írtam be a lapról az írta ezt már felhasználták. Elkértem annak az embernek a felhasználóját (név+jelszó) akitől vettem. Ő ezt nem tudta megadni mivel nem az övé volt. Próbáltam az interneten "FIFA 14 key generator" stb. néven "hackelni" de nem adott ki semmi értelmeset (vagy az egész egy vírus volt).

Tehát ezért szeretném valaki segítségét kérni amibentud adni nekem egy kulcsot, természetesen a sjátja nem jó de ha esetleg ért ilyenekhez, ami nekem nem sikerült annak nagyon hálás lennék!

u.i.: Minden segítség jól jön, esetleg egy ötlet bármi!



2016. jan. 2. 18:09
 1/2 Abrams12 válasza:
Hát téged jól átvertek.Sose vegyél használt játékokat mert azokat nem tudod aktiválni,max ilyen régebbi használtakat vegyél mert azokhoz talán nem kell origin/steam/uplay meg ilyesmi.
2016. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ha nincs fiók, játék sem. Jól átvertek 😔
2017. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!