Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vásároltam egy i5 4460rocesszo...

Vásároltam egy i5 4460rocesszort a neten, sajnos hibás, hogyan tudom érvényesíteni a gyártói 3 éves garanciát?

Figyelt kérdés
Akitől vásároltam sajnos átvert rossz procit küldött,papírt nem kaptam a garanciához,sajnos azóta nem elérhető az illető,állítólag az intel vállal a processzorokra 3 év gyártói garanciát csak nem tudom hogyan tudom érvényesíteni.

2016. jan. 2. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hardverapro.hu-n vetted?
2016. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha semmi papírt nem kaptál, úgy szerintem nehéz lesz, főleg ha azt sem tudni mi baja, mert ugye nem minden garanciális probléma.
2016. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Gyartoi gari akkor van, ha a proci nem tulhajtas vagy mas nem rendeltetesszeru hasznalat miatt doglott meg.


Javaslom tegyel feljelentest, ismeretlen tettes ellen, es minel elobb, mert a hirdetooldal neked nem adja ki a hirdeto adatait, de a rendorsegnek igen. IP cimek, idopontok, stb. alapjan adott esetben siman megtalalhatjak.

2016. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hol/hogy vetted? használtan, újonnan, üzleten keresztül embertől vagy csak úgy a neten valakitől?

Amúgy meg igen, tegyél feljelentést minél előbb.

2016. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Trevor. ***** válasza:
Hogy hibás?
2016. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok,jófogáson vettem egy céges hirdetés volt,megtaláltam az embert mivel több hirdetése van fenn,a válasza az volt hogy nála működött le is videózta működés közben mielőtt nekem elküldte,ezért ő vissza nem veszi,írjak az intelnek a gari miatt,kértem hogy segítsen a gariban hiszen így hirdette 3 év garival,azóta nem is válaszol,írtam neki hogy feljelentem a rendőrségen,erre sem reagált semmit,egyébként a szervizben ahol összerakattam a gépet azt mondták valószínűleg zárlatos.
2016. jan. 2. 21:33
 7/13 pinkpancser ***** válasza:

Sétálj el szépen a rendőrségre és tegyél feljelentést. Gondolom az ára 50000 alatt volt, ami így csak szabálysértés. Ha szerencséd van és közben kiderül, hogy mást is átvert akkor az üzletszerű elkövetés miatt viszont már bűncselekmény lesz belőle.

Plusz mivel cégként adta el, így kell rá garanciát vállalni, tehát jelentheted a fogyasztóvédelemnél is.

2016. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szia,igen szállítással eggyütt volt 50 ezer,feljelentem,de lehet hogy pénzt nem látok belőle már,több hirdetése van fönn most is.
2016. jan. 2. 22:14
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi a hiba?

Tuti jól lett összerakva? A lapba biztos hogy jó? BIOS lett frissítve?

2016. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi a hibajelenség? Azz is el tudom képzelni, hogy a bios nem támogatja csak, teszteltesd le egy másik szervízben, de ne a te gépeddel.
2016. jan. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!