Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Microsoftnál hol lehet hiba...

Davyd9206 kérdése:

Microsoftnál hol lehet hiba bejelentést tenni?

Figyelt kérdés

Mert ahol a vettem az adott eszközömet "Xbox 360 játékvezérlőt" ők nem küldheti el javításra !!!


Mert vagy egy olyan opció, hogy angolul kell csevegni !! vagy írni de ott szerintem semmit se érnék el.


Telefonszámokat találtam de azon még ünnep előtt se jeleneteztek.


2016. jan. 3. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi áll a garancialevélen?
2016. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 HUN_Sector ***** válasza:

Ha boltban vetted az eszközt és még garanciális (jellemzően 1 év), akkor oda vidd vissza a garilevéllel és a számlával. Ők intézik, nincs vita.


A Microsoft ügyfélszolgálata magyarul is elérhető, de ott szoftveres problémákkal foglalkoznak, pl. windows aktiválási kérelmekkel.

2016. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Webshopon keresztül vettem nincs hozzá garancia levél de az eladó mondta a telefonba, hogy Microsoft 24 hónapos garanciát vállal csak jelentsem be, mert ők ezt nem tehetik meg
2016. jan. 3. 19:55
 4/4 HUN_Sector ***** válasza:
Akkor próbálkozz itt: [link]
2016. jan. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!