Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pár hete jelentkezett egy...

Kaitou kérdése:

Pár hete jelentkezett egy probléma a gépemmel. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nagy teljesítményű játékok során (Anno 2205), hamar összeomlik a játék és újraindul a W10. Az összeomlás után/közben a gép nagyon furcsa hangot ad ki. Érdekes módon más játékokat (pl Fallout 4) elfuttat, de 3-4 óra játék után szintén összeomlik a rendszer.


Bekapcsolás után szobahőmérséklet alatt van a processzor, ami elég valószínűtlen. Játékok során sem melegszik 25-30 fok felé, tehát úgy gondolom az érzékelőjével mindenképp baj történhetett.


A probléma azután jelentkezett, hogy elfüstölt agépem egy pukkanással kísérve. Vettem új tápegységet, irodai feladatok ellátására, netezésre, filmezésre tökéletesen alkalmas, de mégis irritál a dolog, mert nem ezért vettem.


[link]


Valakinek esetleg valami ötlet?


2016. jan. 5. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen az a furcsa hang?
2016. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen tápod van? És van valami tuning?
2016. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán van tuningolva. A processzor hűtéséről egy Hyper TX3 gondoskodik. A táp 600W-os, a márkáját meg nem mondom, ami az üzletben volt elhoztam. A hangot nem tudtam megállapítani, hogy az alaplapból vagy processzor közeléből jönne-e. Furcsa sercegés, kicsit kaparásra emlékeztet a hang. Elég para...
2016. jan. 6. 01:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen alaplapod van? És fontos lenne a táp is. A dobozáról le tudod olvasni, illetve ha leveszed a gép oldalát, a tápra is rá van írva. Gyenge alaplapi ellátás a procihoz, vagy silány minőségű táp a gyanúm.
2016. jan. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!