Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a számítógépem...

Mi lehet a baja a számítógépemnek?

Figyelt kérdés
Elindul egy darabig megy(néha egy napig is), utána egyszer csak lefagy. Mikor újra indítom aztán be se tudom kapcsolni, esetleg egy pár óra múlva. Elkezdi tölteni a Windows Xp-t és ott megáll(több újra indítás után is). Először az xp-re gyanakodtam de formázás és újratelepítés után is ugyan ez a helyzet? Hard disc-el lehetnek gondok?

2016. jan. 6. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen alaplap , cpu , hdd, táp?
2016. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mivel xp-t használsz úgy sejtem elég régi a számítógéped. Velem is hasonló volt, én 15 évig használtam egy gépet. Arra tippelek, hogy ki kimozdul a winchesteredhez csatlakozó bús (az a szalag, amivel kapcsolódik a vinyód az alaplaphoz…)

Írd meg hogy ilyen típusú a géped e még?

2016. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Vinné a win7et is csak lassabban.

proci AMD athlon 3.10 ghz

hard Samsung hd321kj ata

Nem olyan túl régi gép 6éves kb.

2016. jan. 6. 19:24
 4/5 A kérdező kommentje:

Az alaplap ha jól tudom MSI

szerintem a kábel se nincs kimozdulva, szétszedtem és újra összeraktam, nem hinném h ilyen probléma van.

Volt régen egy laptopom is annak is hasonló volt a baja, bár ott egy újratelepítés után 2-3hónapig jó volta. Onnan gondolom h A hard discnek lehet baja.

2016. jan. 6. 19:28
 5/5 pinkpancser ***** válasza:
Ez kb minden lehet. Táp, alaplap, vinyó. Ebből a vinyót tudod legegyszerűbben leellenőrizni, a HDD sentinel programmal.
2016. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!