Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit jelent a következő és...

Mit jelent a következő és hogyan tudom orvosolni: "A VPU Recover alapba állította a grafikus gyorsítót, mert az nem válaszolt a grafikus illesztőprogram parancsaira!"?

Figyelt kérdés
Uj VGA-t vettem / Ati Radeon 3650 / és néhány játéknál furcsa volt a grafika.Telepítettem A HD 3600-hoz való drivert,mert csak azt találtam,de azt mondták az is jó ehhez a kártyához.Onnantól HD 3600-nak látta a gépem a VGA-t s csak rosszabb lett minden.Leszettem a drivert,kipucoltam a registry-t,s azóta jön fel ez a szöveg villanások ill. monitor ki-be kapcsolódások kíséretében.Segítséééég!
2008. szept. 16. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Helló!

Ajánlanám a DrverCleanert. Azzal törölj le minden videókártya drivert (de csak azokat!), ez a probléma még lehet attól is hogy régen NVidiád volt, és most belekavarodik a géped, vagy esetleg nagyon melegszik a videókártád. (Ez utóbbi elég valószínűtlen.

HD 3600-as nincs, csak HD 3600 Series. Nem ez van odaírva? Nekem 4850-em van és HD4800 Series-nek látja.

2008. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,Gforce 4-es volt korábban.A kártya nem melegszik,nagyon jó a ház hűtése.Ezeket a játékokat játszottam eddig az uj VGA-val; -Prince of Persia II.-F.E.A.R. - Ghotic II.- Hidden and Dangerous.A Ghotic-nál eleve kéhalál jött be időnként,mikor kiléptem a játékból,ezért próbálkoztam frissebb driverrel,amióta viszont ez az uj probléma van,csak a F.E.A.R. megy,a többi vagy el sem indul,vagy "fél képernyős",halvány,ködös képeket ad.....
2008. szept. 17. 17:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy a Registry-ből töröltem valami Ati komponenst? Ha ujra rakom a VGA összes szoftverét,az segíthet?
2008. szept. 17. 17:41
 4/5 anonim válasza:
Hali!Nekem is ilyen van és nekem is csinált már ilyet a splinter cell pandora tomorrow játéknál.Túl sok mindent szerintem nem tudsz vele csinálni,mert én is próbáltam,egyébként hogy mit jelent ez funkció,azt el tudod olvasni a catalyst control centerben(a driver kezelője).Drivert pedig a www.asus.com-on találsz!Sok sikert!
2009. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ies féle hiba van! :S
2009. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!