Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik merevlemezt?

Bence2601 kérdése:

Melyik merevlemezt?

Figyelt kérdés

Szóval én játékra tervezek majd egy gamer gépet és már máskor tettem fel kérdést ezzel kapcsolatban de most megint kérdeznem kell. Van itt 2 merevlemez:

[link]

[link]

Tudom hogy a black széria gyorsabb meg jobb kicsit mint a blue. Úgy hallottam hogy a black merevlemezekre több a garancia is szóval azt terveztem, de én minden képpen a PCX-ről szeretném rendelni és amint ki van írva a garancia idő ugyan annyi és a black 10 ezerrel drágább. Arra volnék kíváncsi hogy melyiket válasszam? Mert szinte alig különböznek és a garancia is ugyanannyi és ez nem ér meg 10 ezer Ft-ot szerintem...



2016. jan. 11. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Régebben az EZEX 15e volt, az FZEX pedig pedig 17-18, akkor jobb választás volt a Black. Így nyilván nem éri meg. A merevlemez ugyanúgy el tud halálozni véletlenszerűen, hiába Blue vagy Black, hibás darab mindegyik szériában előfordul. De azért célszerű üzembehelyezés után erősen terhelni, írni rá (szükségtelen) adatokat, aztán figyelni a kondíciója változását. Ha 1-2 napon belül nem csökken a kondíciója, valószínűleg nincs miért aggódni.


De eltértem a témától: 4 éve használok Blue-t, az első fél év után adta meg magát, és az sem a saját hibájából, a tápom ölte meg. A másik azóta is gondtalanul üzemel.

2016. jan. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cameron Poe ***** válasza:
Blue, a Black túl van árazva, ekkora felárat nem ér meg.
2016. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!