Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitol kapcsol le, fagy le a...

Mitol kapcsol le, fagy le a tablet ha raszurom az USBt?

Figyelt kérdés

Van egy lenovo miix 3 8 tabletem, a problemam az hogy ha radugom az usb-t (OTG kabelen kell raszurni,probaltam mar ketto OTG is) akkor befagy a rendszer (windows 10). Vagy pedig volt olyan is,hogy ha lehuztam az usb miutan befagyott a kepernyo szelein elkezdett vibralni es kis RGB szinekkel vibralni. Ha isment raszurtam ilyenkor az USB akkor meg lekapcsolt a kepernyo. ILyenkor nem tudom bekapcsolni,ha hosszan tartom az ujjam a bekapcsolo gombon elojon hogy LENOVO felirat es annyi de nem jon fol a windows. ... csak akkor ha rászurom a toltore ,ilyenkor elindul ,feljon a windwos,megy siman utana minden - eddig nem jott elo ez az egesz problema.

A kerdesem: hogy mi okozhatja ezt? az hogy nem regiben felcserelve a telefon es a tablet toltojet a telefon toltojevel toltottem volna megsuthette valamelyik alkatreszt? /amugy meg jotalas alatt van a tabet,bar a windows 8 ast lecsereltem 10-re ami nem tudom hogy oket mennyire zavarja/

A tablet toltoje: 5.2V DC 1.5A

a telefon toltoje ami amugy szinten LENOVO : 5.0V DC 1.0A


2016. jan. 14. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A kisebb A nem hinném hogy bajt okozna. INkább a rendszer. Van ahol szólnak érte van ahol nem. Elvileg a gyár a hardverre vállal garanciát, nem a szoftverre. De az újratelepítés díját nem úszod meg.
2016. jan. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tegnap azt csinaltam hogy

1.)device managerben - az usb controllerre kattintva uninstallaltam az usb drivert

2.)letoltottem windows 10 -es power manager drivert. Feltelepult es miutan restartalni kellett,azt csinalta hogy mikor betoltodik mar a windows, bejelentkezik és feljonne az asztal...na akkor hirtelen lekapcsolt. Feltettem toltore es csak ugy tudtam nehezen elinditani mar osszevissza nyomkalva a power es a hang szabalyzo gombot egyszerre....


MIutan elojott az asztal is, bealittottam a registryben eztet:


registry. "HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Power\CsEnabled (1->0) (change from 1 to 0 and restart)."

>> ez azt a valtozast hozta,hogy a windowsban megjelent,hogy most mar kilehet valasztani a balanced,power saver,power mode kozott a power optionban......idaig csak a power saver mode-t lehetett kivalasztani,mivel gondolom hogy ez csak egy tablet.

MOst balancedon van,nem tudom hogy erdemes e át rakni power saver re. Ti mit csinalnatok a helyemben?



Restart utan felnyomtam az usb-t es mar nem okozott gondot, mar elojott ugy ahogy azelott es nem vibralt semmi baja nem vol.t

2016. jan. 15. 08:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel tablet a power saver az ajánlott. De ízlés kérdése, ha nem gond a gyakori újratöltés akkor állítsd amire szeretnéd.
2016. jan. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!