Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lefagy az SSD, mi a teendő?

Lefagy az SSD, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van a gépemben, egy SSD és egy HDD, sajnos előfordul, hogy a kép befagy, a kurzor mozog, de semmiféle program nem működik. Néha feléled a dolog és visszatér, de volt, hogy újra kellett a gépet indítanom, majd kiírta, hogy nincs bootolható eszköz. Beléptem az UEFI-be és láttam, hogy nem érzékeli a gép az SSD-t csak a HDD-t. Szétszedtem, a kábelek a helyükön vannak, nem ez a gond. Azóta persze újra érzékeli, de jelentkeznek a fagyások. Mi lehet a teendő? A legújabb firmware van az SSD-n.

#fagyás #alaplap #SSD #CPU #HyperX Fury #Kingston SSD #ssd lefagy #hyperx fury ssd
2016. jan. 16. 01:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáltad másik kábellel? Másik csatlakozóval?

SMART mit mond?

2016. jan. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Másik kábellel és csatlakozóval igen. Nincs gondja az SSD-nek sem elvileg, eddig, amég nem cseréltem alaplapot minden oké volt vele. Ne haragudj a SMART azazaza mi? :D
2016. jan. 16. 02:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Self-Monitoring, Analysis and Reporting Technology
2016. jan. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Trevor. ***** válasza:
HD Sentinel mit mutat az SSD és a HDD állapotáról?
2016. jan. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
HDD jól van, SSD 99%os.
2016. jan. 16. 12:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyértelmű.
2016. jan. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem az Intel Rapid cuccát, majd kikapcsoltam, hogy a Windows leállítsa a meghajtókat idle állapotban. Azóta lekopogom stabil.
2016. jan. 17. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!