Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az hogy amióta...

Miért van az hogy amióta felraktam a win 10-et azóta ha letöltök valamit utorrentel az egész böngésző behal?

Figyelt kérdés
win 7 el soha nem volt ilyen prpbléma!

2016. jan. 18. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen problémám viszont ez a Windows 10-es edge böngésző tényleg valami k*va szar egyébként...mondjuk az expolerhez képest, tényleg egy csoda de szerintem jobban jársz , ha lecseréled.
2016. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
chrome-ot használok!
2016. jan. 18. 15:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Háááát nem tudom, de nekem semmi bajom az edge-dzsel, jó, gyors. Néha volt hogy összeomlott de ez melyik böngészővel nem fordul elő?
2016. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az utorrent nagyon eszi a gépet, plusz ha engeded neki hogy a teljes sávszélességet felzabálja akkor fel is fogja. Én már egy ideje qbittorrent-et használok. Kevésbé eszi a gépet, nyílt forráskódú, ingyenes, nincs benne reklám és remekül személyre szabható. Alap használathoz tökéletes.
2016. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de ugyan azzal a géppel , ugyan azzal a nettel , és ugyanazzal a böngészővel használom mint win7-en , ezért fura... (és azzal semmi ilyen probléma nem volt)
2016. jan. 20. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Viszont lehet hogy frissebb verzió. Nekem legalábbis a friss utorrent adott ilyen kellemes dolgokat. A másik ami engem zavart, hogy amikor az utorrent ellenőrzést végez, hogy egy leöltött fájl hibátlanul meg van e, akkor a processzort és a hdd-t olyan mértékben leterhelte, hogy jóval lassabb lett a gép. Viszont ha a qbittorrent végez ellenőrzést, de nekem szükségem van a gép erőforrásaira, akkor a program ehhez igazodik és jóval alacsonyabb lesz az erőforrás felhasználása. Persze lassabban is végez így, de szerintem megéri. Pláne mikor egy 20GB-os filmről vagy ilyesmiről van szó.
2016. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!