Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek újonnan...

Tengor kérdése:

Milyen laptopot vegyek újonnan százezer forintért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megbízható, laptopot keresek százezer forint értékben. Netezni, Skype-olni szeretnék rajta. 15,6" körüli kijelző lenne az ideális. Operációs rendszerre nincs szükségem, Ubuntu fog rákerülni.

Köszönöm előre is a segítségeteket!



2016. jan. 19. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Tengor? Te? Itt? Kérdést? :)
2016. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én a következő terméket ajánlom:

[link]


ASUS X554SJ - N3150, 15.6HD, 1000 GB, 4GB, Geforce 920M 1GB, DVD RW + Ajándék optikai egér

2016. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit szólnál egy ilyenhez?
2016. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2016. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Visszavonom, a #2 az jobb.
2016. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt ajánlanám, nagy videoteljesítményre gondolom nincs szükséged, úgyhogy integrálttal megelégedsz. Procija erősebb mint a #2 laptop, és ezt 16gigáig bővítheted.

2016. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Asus X-et nem vennék, pocsék a minőségük. Mivel játék nem lesz, dedikált VGA-t sem ajánlok. Laptopoknál kevésbé melegedő Intel proci szerintem jobb választás, de abból minél erősebb, ha lehet, akkor M-es, tehát pl. az eddig ajánlott 3 gép közül a 3.-at venném, bár az i3U nem valami erős.

A legjobb megoldás az lenne (ha még nem jártál arra), ha Prohardveren kérdeznél rá a "Milyen notebookot vegyek?" topicban, ott van pár szervizes tapasztalatokkal is rendelkező szaki, akik ajánlanak majd valamit. Csak azt kösd ki, hogy új kell, mert általában a használt üzletiket nyomják ebben az árkategóriában. Szerintem ebbe az árba egy i5 is beleférhet, de elég necces.

G.

2016. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket! A Prohardverre már kiírtam a kérdést. Szerintük 100-ért újonnan nincs ajánlott gép, 120-ért egy FUJITSU LIFEBOOK A514 ajánlottak.


#1, igen, ez immár a 6. kérdésem, majd két év alatt :)

2016. jan. 20. 08:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem lesz egy erőgép, de egész tűrhető a kijelzője. (értsd: nem a legjobb, de nem is hányod telibe, ha ránézel + nem tükröződik)

Az erős dollár/gyenge forint rendesen odab&szott a hardveráraknak.

G.

2016. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ilyen téren nincsenek illúzióim, a 100 tényleg nagyon alacsony ár, csak a leendő tulajt nehéz meggyőzni, hogy "miért mondjuk ezt, amikor már 60 ezerért is lehet számítógépet venni a Tescoban?"
2016. jan. 21. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!