Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom elérni azt, h az...

Hogyan tudom elérni azt, h az első és hátsó jackbe egyszerre szóljanak? (Lényeg lent)

Figyelt kérdés
Szóval volna egy HIFI-m aminek van 2 hangfala és a HIFI aux kábellel van bedugva a hátlapi jackbe és szól is. Van egy mélyládám ami ugyanúgy auxal van bedugva csak előre és szól is de viszont az a baj ,h együtt a kettő nem szól csak az egyik. Be tudom állítani a windowsban ,h melyik legyen az alapértelmezett lejátszó eszköz (windows 8.1) és akkor az szól ami éppen ki van jelölve alapnak. Régebben újratelepítés előtt (win7) engedte így és semmi gond nem volt nem is kellett alapértelmezésekkel foglalkoznom vagy ilyesmi... Szóval a kérdés hogyan tudom beállítani ,h mind2 szóljon egyszerre?
2016. jan. 19. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Én mindenemet (füles, hangfal) a hátsó alaplapiba dugtam egy 200 Ft-os átalakító segítségével.
2016. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!