Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az egér jó lenne fps...

Ez az egér jó lenne fps játékokhoz? Főleg hozzáértők véleményét kérném.

Figyelt kérdés

[link]


Ha bármilyen tapasztalatod, van róla előnyeiről hátrányairól egyaránt leírhatod. Pcx-en elég jól van "pontozva".



2016. jan. 20. 18:25
 1/4 Misa123 válasza:
Ha tényleg egy nagyon jó egeret akarsz én inkább a Steelseries Rival-t ajánlom ebben az árkategóriában nincs nagyon kiemelkedő egér de ha neked megfelel nyugodtan vedd meg nekem sem egy extra egerem van de megfelel, ez emberfüggő :)
2016. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1: Ha meg tudod mondani, hol lehet 6387 Ft-ért SS Rival egeret kapni, oszd már meg velünk, mert én 18 ezerért láttam a legolcsóbban.


A kérdésre válaszolva: nagyon nem ajánlom, gyenge lézeres szenzor van benne (a közhiedelemmel ellentétben, az optikaiak jobbak). A pcx-es, iponos értékelések nem mérvadóak, azokat általában olyan tizenévesek írják, akiknek ez az első "komoly" egerük.

Ennyiért két normális egeret tudok ajánlani, a Genius Maurus GX-et:

[link]

[link]

Vagy a Gigabyte FORCE M7-et:

[link]

(A pcx is megéri a pénzét, az optikai M7-et lézeresnek írják.)

2016. jan. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1: Ja, elolvastam még egyszer a mondatot, és így már értem. Sokat segítene, ha használnál írásjeleket.
2016. jan. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És Win 10-hez is jók lennének?:D

Csakmert a gigabyte-os egérnek a gyártó oldalán azt olvasom h win7/8/vista/xp

2016. jan. 21. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!