Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az egér jó választás lenne...

Ez az egér jó választás lenne FPS játékhoz?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jan. 21. 13:30
 1/5 HUN_Sector ***** válasza:

Ezt mi nem tudhatjuk.

Pl. az én szememben túl keskeny, nem is illene a fogásomhoz. Neked is van egy kényelmes, a legjobb reakcióidőhöz társított fogásod, így nem tudhatjuk, hogy passzol e ahhoz.

Engem igazán az riaszt, hogy egy 5000 ft-os egérben egy 6000 dpi-s szenzor nem biztos hogy jót jelent.

2016. jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak 3200-as van benne azthitem vagy 3500-es a gyártó oldalán. Szóval fake info pcx-en a 6500 dpi
2016. jan. 21. 14:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Azthiszem*
2016. jan. 21. 14:43
 4/5 HUN_Sector ***** válasza:

Az fps-nél a szenzor pontossága a fontosabb, a dpi (dot per inch) beolvasási érték csak egy része ennek. Sokan a lassú, 600 dpi-re állítják, már a több ezerre esküszik. Mindegyik valószínűleg skálázható, így meg tudod találni a számodra ideálisat. Ha pontos a szenzor, nem fog remegni és jól olvassa be az aktuális helyzetet a mozgatás során.

Viszont jó lenne a kezedbe illő egerek közül választanod. Mert nehéz hozzászokni egy, az eddigitől eltérő súlyú és formájú egérre.


Ugyan csak a thor tesztjét találtam meg, ez 6000 dpi-s, de valószínűleg ugyanaz az érzékelőszenzor dolgozik benne. Ott elégedettek voltak a minőséggel: [link]

2016. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sima FORCE M7-et ajánlom, abban nagyon jó optikai szenzor van (3500 dpi), ellenben az M7 Thor változattal, amiben egy nagyon gyenge lézeres szenzor (6000 dpi) teljesít szolgálatot. Ez esetben az olcsóbb a jobb. Amúgy a PCX is hibásan írja lézeresnek a fenti linken, valójában optikai.
2016. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!