Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik SSD-t vegyem? És...

Melyik SSD-t vegyem? És miért? Én 120 GB-oson gondolkodok win10-hez +1 játék rá kb. Mivel nincs rá sok pénzem.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2016. jan. 21. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] Én ezt vettem 1 hónapja!Nekem bevált,csak a win 8.1 van rajta és még 70GB szabad hely van!112GB-ot lehet a 120GB-ból használni!
2016. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BM-Striker ***** válasza:

120gb nem lesz elég a rendszernek és a programoknak.

Inkább gyűjts még 240-256gb-osakra 25k körül.

2016. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 HUN_Sector ***** válasza:

A tesztekben a samsungok (kivéve a 850, mert az nagyon jó) és a kingstonok jellemzően a hátsó traktusban végeznek. De nem véletlenül ezek a legolcsóbbak.

De ha van sata 3 csatlakozód, még a 840 is sokat dob a rendszeren.


Az általad adott linkek közül kiemelkedik ez: [link]

Mivel magas az írási/olvasási képessége a többihez képest, s egész olcsó. Ha rádugod a sata 3-ra, a játékok és a win is gyorsan be fog tölteni.

Példa az ssd now 300-am alapján (450MB/450MB): a world of tanks hdd-ről akkor dobott be, mikor a 30 másodperces visszaszámlálás 10 mp körül volt. SSD-ről a 30 mp megkezdése előtt bent vagyok már.

A windows kb 20 sec alatt indul (3 éve nem lett újrahúzva, sok induló program van), friss telepítéssel 10 mp a céges gépen.

2016. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. jan. 21. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!