Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ismer valaki olyan weboldalt...

FRICZY kérdése:

Ismer valaki olyan weboldalt ami megmondja hogy az alaplapom pontosan milyen memóriákat kezel a mostanában kaphatók közül közül?

Figyelt kérdés
Alaplapom: Gigabyte GA-H55M-UD2H
2016. jan. 22. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


innen letöltheted, de nem csak a támogatottsági listán szereplő modulokat kezelnek az alaplapok!

2016. jan. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trevor. ***** válasza:
Az alaplap gyártó oldalán, ez esetben gigabyte.com
2016. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segíteni próbálást, de eddig én is eljutottam. Az ezen kívüli, újabb típusok érdekelnek, amiket manapság is lehet kapni.
2016. jan. 23. 17:31
 4/5 Trevor. ***** válasza:

A gyártó annyit ír, hogy max 16GB-t kezel a lap. Hogy ez esetben támogatja-e a 8GB-s modulokat (így 2db 8GB-ssal 16GB-t lehetne elérni), abban nem vagyok biztos. Ha azt akarod, hogy biztosan működjön a bele vett ram, a következőkre figyelj:

max 4GB-s modul, DDR3, non-ECC, unbuffered. Egy átlag DDR3 ram ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezik.

2016. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket!

Konkrét memóriára kérdeztem rá a Gigabyte online segítségnyújtó szolgáltatásán, és válaszoltak is korrekten! De ők se tudtak többet segíteni, kb. ugyanezeket írták, szóval semmi szégyenkezni valója nem lehet senkinek, mert legalább annyit tudunk (ha nem többet) mi is, mint maga a gyártó :D!

2016. jan. 25. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!