Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Samsung M3 külső...

Van egy Samsung M3 külső merevlemezem, de nem tudom megnyitni. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A történet, az az, hogy 3 éve van egy ilyen merevlemezem, és kb havonta 2x használtam. Egyszer, bedugtam, és nem érzékelte a gép. Működött, és a hang is jelezte, hogy be van dugva, de nem tudtam megnyitni. Így elvittem szervizbe, ott átnézték (minden adat elveszett, gondolom formázták) és azt mondták, hogy jól működik. Még ott a javítás után kipróbáltam és működött, de itthon már nem. Most az van, hogy el tudom távolítani, de megnyitni nem, illetve látom a lemezkezelésnél. Olvastam olyat, hogy inicializálás, de nem tudom, hogy mi az és hogy hogyan kell. Mit lehet tenni?

2016. jan. 23. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:

inicializálás kezdőérték adást jelent -programozásban-, így gondolom itt sem jelenthet mást. Jelen esetben szerintem azt jelenti, hogy ad egy meghajtójelet a HDD-dnek, és formázza megint.


Hard Disk Sentinel-t töltsd le, és küld róla képet, hogy mit mutat, vagy az is jó, ha ide leírod.

2016. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!