Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PCX! Számítógép rendelésnél a...

PCX! Számítógép rendelésnél a rendszertelepítés alatt az operációs rendszerre gondolnak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha veszel hozzá, jó pénzért feltelepítik.
2016. jan. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, de csak ha rendelsz hozzá operációs rendszert!
2016. jan. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. Azt már megoldják itt helyben is.
2016. jan. 24. 09:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz, vagy nincs szükséged Windowsra, Linuxal is kérheted. Azért a telepítési díjon kívül nem kérnek plusz pénzt.
2016. jan. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy a szállításnál érdemes kérni garanciát vagy szállítás biztosítást? Vagy ilyesmire ne költsek? Csak nem lesz gond vele a szállítás során.
2016. jan. 24. 09:50
 6/7 MGéza ***** válasza:
Én sosem kérek rá ilyesmit, mégis épségben megérkeztek eddig még a cuccaim. Futárok általában vigyáznak azért a hírnevükre, plusz a csomagolás maga is sérülésbiztos szokott lenni. De ha tartasz tőle, akkor jobb ha kérsz rá, már azért is, ha beleesel abba az 1%-ba akinek szállítás közben sérül a cucca valahogy mégis, akkor nem érvényes rá a gari.
2016. jan. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak háztól házig, meg cseregaranciát szoktam kérni rá. Mivel vidéki vagyok, így egy garancia keretében ingyen szálítják (háztól házig), valamint ha egy éven belül valamilyen garanciális probléma van akkor cserélik nekem egy újra, nem kell várnom a javításra (cseregarancia). Valamint amikor a monitort rendeltem akkor kértem 30 napos pixelgaranciát. Szerintem ezek megérik!
2016. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!