Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Cpu üresjárata?

Cpu üresjárata?

Figyelt kérdés

Értem mi akar lenni az üresjárat... csak nem értem h miért van amikor játszok gta5 el és (i5-4460) 80-90 üresjáratot ír a feladatkezelőben.... és a játékban érzem is h nem bírja kb 2mp ig felmegy az fps rendesen utána 2 mp 10 fps ig lemegy.

(Nem eredeti gta de más játéknál nincs ilyen)



2016. jan. 24. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Talán azért mivel nem eredeti...?

VGA?

RAM?

Táp?

HDD/SSD, amelyikre feltetted annak az állapota?

2016. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azok okésak.. észre is vettem h gta 5 nél nem is melegedett a gépház... de ha más komolyabb játékot játszom ott igen...

De nem hiszem el h az a baj h nem eredeti, mert van pár másik illegal játékom azzal meg semmmi baj nincs...

2016. jan. 24. 15:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Típusokat írj légyszíves, mert az hogy okés az nem szokott semmi jóra vezetni, mert mindig kiderül hogy kodegány meg hákácé problémás a gép...
2016. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kihasználtságot kellene nézned. Pl. MSI Afterburnerrel. Kiírja a gpu és a cpu használtságát százalékban. Ezekkel lehet kalkulálni. Illetve írd le a géped alkatrészeit, ne azt hogy " az okés " :)
2016. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

r9 380

8gb

550W hamburg

thoshiba 1tb

2016. jan. 24. 16:14
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy limited lenne, de ilyet CPU limit is tud okozni. Lehet beraktál valami olyan beállítást, amit már nem bír az i5 (elég durván hangzik, de 1-2 dolgot még ez a remek processzor sem képes bevenni).

Telepítsd fel az MSI Afterburner programot, állítsd be hogy monitorozhasd az értékeidet ( https://www.youtube.com/watch?v=OZx8PbFmeEM)

És nézd a kihasználtságot.

Ha a CPU felmegy százra, és ekkor leesik az FPS és a GPU kihasználtság, limited van. Lentebb kell venni a grafikát. De amúgy szerintem az i5-ös bírja a GTA5-öt.

2016. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez 4.2.0 és itt nincs ilyen lehetőség amit bepipál
2016. jan. 24. 16:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Az elején skint váltott, lehet ez zavar be. Én a legfrissebbet töltöttem le, és mindent be tudtam pipálni amit ő. De neked lényegében CPU és GPU kihasználtság kell csak, és az FPS mérő.
2016. jan. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Fura... alapból 0% ír végig gpu nál ... a másik az elején mindig jó de 3-5 perc után meghal az egész és ugrál...

És nem tudom h lehet beállítani h ne 30 fps ig mutassa

2016. jan. 24. 17:22
 10/11 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=77TJZneAa3I


Nem önreklám, de nézd meg a videó bal felső sarkát. Nekem így írja ki, és pontosan ugyanazt csináltam amit a videóban a srác. Nem 30 FPSig mutatja. Valami gáz van nálad, vagy rosszul csináltad, nem tudom.

2016. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!