Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI GIGABYTE, EVGA, ASUS -...

MSI GIGABYTE, EVGA, ASUS - GTX 750 TI. Ezek között mi a különbség?

Figyelt kérdés

Elnézést a tudatlanságomért,ne szóljatok le légyszíves,de azon töprengtem el,hogy mi a különbség aközött ,hogy MSI GTX 750 Ti , Asus GTX 750 Ti stb. (Persze a gyártón kívül. :) )

Van olyan,hogy megbízhatóbb/ajánlottabb vagy valami hasonló?

Elnézéseteket kérem még egyszer :)



2016. jan. 24. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A legjobb ezek közül az MSI a hűtés miatt.
2016. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És a Gigabyte :) ?
2016. jan. 24. 18:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm :)
2016. jan. 24. 18:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Először is első válaszoló akkora hülyeséget írtál amit még soha nem olvastam. Lényegében annyi ,hogy ezek külön álló cégek szóval igazából a gtx750 gpu magot az nvidia gyártja, és ezek a cégek a gpu magokat megvásárolják , és a saját termékeiként egészítik ki cuccokkal,hűtésel, vagy chipsetekkel,gyári tuning-al ilyesmi. Magyarul a nyers terméket tökéletesítik az MSI NEM A HŰTÉSE miatt híres , hanem mert nagy a cég közönsége, és nagyon sok vásárló tudja választani az msi-t mert elérhető árakon adnak viszonylag jó minőségben kártyákat továbbá a prémium kategóriát is kitudják szolgálni ahogy a többi gyártók, Gigabyte olcsóbb mint a többi minőségben viszont nem annyira jó, de elérhető áron nagy teljesítményt nyújtanak ez a piacuk, EVGA (személyes kedvenc) Kiemelkedő minőséget nyújtanak némi plusz pénzért igaz drágább a többihez képest átlagban, de más a célközönsége, ASUS szerintem a legsikeresebb, és a legelterjedtebb márka ezek közül, mivel nagyon nagy a célközönsége, de én nem választanám párszor már beszoptam velük nagyon szalag cuccok is jellemzik (itt a minőségre gondolok).
2016. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 meszike91 ***** válasza:
A hűtés, de szerintem egy ilyen kis fogyasztású kártyánál mindegy a hűtés. Vedd az olcsóbbat. Arra figyelj hogy 2 giga ddr5 ram legyen benne, több szerintem felesleges!
2016. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne felesleges????? a videókártya egy olyan cucc amin semmiképp nem szabad spórolni ennyi nem hozzá értő válaszolót ritkán láttam. Hűtés,hűtés ti azt sem tudjátok miről beszéltek :D.
2016. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 meszike91 ***** válasza:
6. Hidd el, ahova több ram kell, oda ez a gpu már kevés.
2016. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!