Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Core i5-6500 gyári hűtő?

Intel Core i5-6500 gyári hűtő?

Figyelt kérdés

Az i5-6500(skylake) gyári hűtője milyen? Használható? Nem tűnik nagynak, viszont a proci is már csak 65W-ot fűt.


Van valakinek tapasztalata vele?



#gyári #hűt #i5. skylake
2016. jan. 30. 18:19
 1/8 Stark2000 ***** válasza:
Ugyan nincs tapasztalatom, de nekem a mostani I5-3570-en is gyári hűtő van, és nem melegszik. Kétlem, hogy a Skylake processzorok gyári hűtője akkor béna lenne.
2016. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak mert nekem nem tűnik egy 65W-ot leadó testnek.


[link]

2016. jan. 30. 18:24
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Az Intel nem szokta elméretezni a hűtőjét. Elég rá a gyári.
2016. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem olyan jo mint az eddigiek elvileg


vagyis ertsd ugy hogy ha kise rosszabb szelozesu hazban van akkor a "megengedett" hofok hataran is uzemelhet vele es hangos is lehet


de kesobb is letudod cserelni ha nem felel meg


normalis hazban nem kellene hogy komolyabb gondod legyen vele

2016. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gyári hűtőkben nem szoktam bízni.ne nagyon húzogasd vele:D
2016. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ha összehasonlítod, hogy egy ~65W videokártyához (pl GTX750Ti) mekkora hűtés kell, akkor rájössz, hogy ez elég (kb ugyanígy néz ki a referenciahűtés).


Terhelés függvényében hangosodhat, de ez is relatív és gép többi komponensétől függ, hogy megéri-e lecserélni.

2016. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Trevor. ***** válasza:
Nekem az i5-4460 gyári hűtője bőven elég, terhelés alatt sem hallom a hangját és nem megy 60 fok fölé.
2016. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem egy i7 2600am van jelenleg és nem elég a gyári hűtő és azt se lehet mondani hogy szar a gépház mert egy Cooler Master CM 690 III ban van belerakva.

Az igaz hogy én egész nap rendelelek és ugy rendesen melegszik ha te nem erre használod akkor bőven elég a gyári hűtő

2016. júl. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!