Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot szeretném projektorra...

Laptopot szeretném projektorral összekötni, ezzel lenne egy kis gondom, segít valaki?

Figyelt kérdés

Adott egy projektor (most tervezem megvenni, de elméletben bajba kerültem), van rajta HDMI és VGA bemenet is.

Nos a laptopon van a fent említett mind a kettő kimenet, a dolog, hogy én a laptopot összekötöm HDMI kábellel, akkor a képet és a hangot is viszi tovább a projektorra, azaz nem a laptop hangszórója fog szólni, jól gondolom? (Elvileg van hangszóró a projektoron, ha van, azon szól e ilyenkor, ha nincs akkor a laptopon marad a hang, vagy ha van rajta, hogy tudom letiltani, h ne ott szóljon hanem a laptop hangszóróján?)


Vagy a másik, VGA kábellel kötöm össze, akkor csak a képet viszi át és a laptopon marad a hang?


Azért fontos nekem, mert én a laptopnak a hangját bluetootos összeköttetéssel kivittem hangfalakra, és ha a projektoron szól, akkor ugye nem megy át a hang, a projektoron meg nincsen bluetooth :D


Köszönöm előre is a válaszokat.



2016. jan. 31. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt a tálcán lévő kis hangerőikonra kattintva,a lejátszó eszközök fülnél tudod beállítani.


Egyszerre lehet bedugva HDMI,egy jack,és egy bluetooth egység is,te magad választod ki hogy melyik legyen az érvényes kimenet.

2016. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult -> Hardver és hang -> Hang | Itt a lejátszás fület fogod látni, itt kell beállítani, mit is használjon.


És ne VGA-val kösd össze, tapasztalat, suliban is van 2 terem, egyikben HDMI másikban VGA kábellel, hát a HDMI-s összekötéssel sokkal élénkebbek a színek.

2016. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

KÖszönöm a válaszokat


Még egy kérdés, esetleg olyan létezik, hogy ugye ha hangszóró van a projektoron, és van rajta 3,5 jack kimenet, létezik olyan átalakító, amit ha oda dugok be, akkor bluetooth jellé alakítja?

Magyarán , ha pendrivet kötök a projektorra akkor a saját kis jack kimenetén kéne a hangot bluetooth kompatibilissé tenni, és akkor úgy rátudok csatlakozni a hangfallal. ilyen létezik?

2016. jan. 31. 22:28
 4/4 BM-Striker ***** válasza:

#3


Nem igazán értem, mit akarsz ezzel mondani.


Egyszerűen állítsd be, hogy Bluetooth eszköz legyen az elsődleges hangnememet, ne a HDMI.

2016. febr. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!