Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A pc-m random leáll. Mi...

Xilon kérdése:

A pc-m random leáll. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Minden vadi új benne, a tápot kivéve, ami 550w-os. Van mellette 2x4gb kingston ram, egy nvidia gtx 960, és egy amd fx 8370 8 magos proci.

2016. febr. 1. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Táp pontos típusa?
2016. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

es miert nem vettel uj draga gephez uj tapot is? kitol hallottad hogy a tapon jo moka sporlni?


vegyel valami uj minosegi vetelre es hasznalatra erdemes tapot, proci miatt (tuning potencia) es vga miatt (tuning potencia) nem artana valahogy egy XFX he hozzajutnod ha legolcsobban kell


XFX TS 430, 450, 550

XFX Pro 450, 550


vagy SeaSonic S12II 430, 520 hoz


amugy tipusat jo lenne tundni, hogy mpst hibas e vagy pedig egy eleve "hibasnak gyartott" tipus

2016. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Valami túlmelegszik valami vagy a táp terhelődik túl, ha nem bírja.

Nem írod, hogy áll le, cincog e a táp, pontosan mi történik, így nehéz rájönni. Játék közben áll le, vagy akkor is, ha csak asztalon van és nem csinálsz vele semmit, több info kéne.

2016. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
HKC USP-5550 a táp. Nem melegszik túl semmi, azt már néztem. Cincogás alatt mit értettél? Csak mert van olyan hogy enyhe elektromos hangot ad ki.. (fogalmam sincs hogy fogalmazzak másképp, mint amikor bedugod a tápkábelt a tápba.) Legtöbbször akkor áll le azonnal, amikor játékot indítok el, de van hogy csak böngészek. Kétféleképpen nyilvánul meg, egy az amikor a gép még megy, a ventik is, éppencsak a monitor megy full feketébe, meg hangokat se hallok. A másik pedig amikor kikapcsol instant, és akkor pár másodpercig vissza se tudom kapcsolni, vagy kihúzom a hálózatról, és visszadugom, akkor viszont egyből visszatudom kapcsolni.
2016. febr. 1. 16:40
 5/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 >>> #2


HKC az nem hasznalatra vallo tap, hanem ujrahasznositasra gyartjak (valamibol meg kell elniuk)


vegyel egy hasznalatra erdemest pl. azok kozul valogatnek minimum hiszen nemnartana kesobb kiaknaznod geped lehetosegeit (persze ha jo a gephaz meg alaplap is...)

2016. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben. A seasonic s12IIbol a 430as eleg lesz?
2016. febr. 1. 19:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Az túlmelegedés, csak kérdés, hogy mi, alapjáraton vinnie kéne a gépet annak a szutyoknak is.
2016. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Semmi nem melegszik tul ahogy mar irtam
2016. febr. 2. 16:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért indul be, amikor áramtalanítod, mert a hőkioldó kapcsoló akkor ugrik vissza. Hidd el, hogy valamid túlmelegszik. Indítsd el az intel burn testet, ha fagyasztja a gépet, akkor a cpu melegszik túl vagy a táp.

Utána nézz egy furmarkot (szőrös fánk), azzal a vga-t stresszeled, látod, meddig megy föl a hőfok, közben a kezeddel is nézd, mennyire forrósodik.

2016. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Update: Uj problemak jelentek meg. A gep mar be se indul. Egyszer volt olyan hogy hallottam hogy megy, beneztem, a vga ventijeibol lattam egyet, az nem forgott, kepet sem adott. Mostmar pedig ha megnyomom a bekapcsologompot, az osszes venti a gepben megmozdul egy nagyon picit, de semmi. A kek led a bekapcsoligombnal meg ugyanugy vilagit.
2016. febr. 2. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!