Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépemen fagy be a...

A számítógépemen fagy be a saját gép, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon nehézkesen nyitja meg, s ha ráklikkelek valamire jobbal akkor rengetegszer fagy be. Mi lehet az oka?

3 év garanciába van, csak macérás elküldeni.


A számítógép merevlemeze SSD, intel core i7, 2.8 GHZ.. 4 gb ram, windows 10. Szóval nincs valami sok oka a döcögésre.



2016. febr. 1. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
vírusírtás.
2016. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kaspersky semmit nem lát
2016. febr. 1. 16:42
 3/4 Amarok Tonrar ***** válasza:
Malwarebytes?
2016. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rakd újra a Windowst, oszt' annyi. Hidd el, sok idegeskedéstől óvja meg az embert. Én kb. hónapokig küszködtem a vírusokkal a gépemen, aztán most január elején rohadtul elegem lett, hogy 5 percig bootol, random hibaüzeneteket ír mindenfélére... Egy friss Windows 10 Pro 64 bit megoldotta a problémát :) Este fél 11-ig virrasztottam, olyan lassú volt a telepítés, de megérte :) Azóta kevesebb, mint fél perc alatt bootol a gépem, pedig egy ilyen hdd-m van ( [link] ami nem egy high-end darab, és még kicsit töredezett is (13%), de sokáig a friss Windowst 56%-os töredezettség mellett futtattam :'D És úgy is gyors volt XD Ezért már nem is használok vírust, ha bement egy vírus, akkor a vírusirtással többet vesződnék, mintha csak a hűséges 8 gigás toshiba pendriveomra feltenném az .iso-t, és egy másik gép mellett eltölteném azt a 2-3 órát :) Egy ideig nagy comodo fan voltam, de most már a régi gépről is leszedem (Compaq evo d5d win xp-vel), mert egy csomót ír-olvas, a hdd meg haldoklik.... Amúgy az a 4gb ram nagyon szúrja a szemem. Nyomd le a Ctrl+Shift+Esc billentyűket, és kövesd végig a memóriahasználatot. Lehet, hogy csak még 4gb ram kéne, de javítsatok ki, ha tévedek.
2016. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!