Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus x54h notebook bővithető?

Asus x54h notebook bővithető?

Figyelt kérdés

Videókártyát szeretnék cserélni, ha jól tudom nem lehet ezeket cserélni, de hátha mégis az enyém különleges.


Jelenleg AMD radeon HD 6470M van benne


2016. febr. 3. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha egyetlen egy laptopban sem lehet GPU-t cserélni, akkor mégis honnan a fenéből gondolod, hogy pont ebben az egyetlen egy macskafarok laptopban lehetne cserélni?


SZOKJATOK MÁR LE ERRŐL LÉGYSZÍVES, EZ MOST MINDEN LAPTOPOSNAK SZÓL!

Laptop váráslás előtt nézzetek már tesztet az adott példányról vagy külön-külön a CPU és GPU-ról, is ne várjátok a messiást éjt nappalt, hogy a végén úgy is azt a választ kapjátok, hogy NEM!!!

2016. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 HyperPosSum válasza:
Ebben a típusban nem lehet. De az nem igaz,hogy egyikben sem. Sok Alienware gépben is lehet (bár nem ez az árkategória).
2016. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi 2.


1. Én amikor vettem ezt gépet nagyon bika volt, kellőképpen körül jártam, hogy megfelelő legyen. Sajnos az évek múlásával elgyengült, és biztosra akartam menni, hogy nem tudok e bővíteni. Egyszerűbb lett volna mint venni egy új laptopot százezrekért.

2016. febr. 3. 22:29
 4/4 anonim ***** válasza:

A 6470m nem épp bika. Az alsó kategóriában van!


Okosan kell csinálni. Én évente 20-30 000 ből megoldom a váltást. Mindig jó áron eladom a régit és veszek egy aktuálisat.

2016. febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!