Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » EPSON nyomtató kérdés! Azt...

EPSON nyomtató kérdés! Azt írja ki, hogy nincs papír, vagy hibásan van betöltve. Pedig benne van a papír, csak "nem kapja el", illetve kicsit összegyűri a papír jobb sarkát. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Már évek óta ezt a nyomtatót használom, fix, hogy jól tettem be a papírt. Valami fizikai baja lehet, gyanítom... szerintetek a helyi számtech boltban meg tudják bütykölni, vagy van valami tippetek, mit próbáljak ki? Azon kívül, hogy indítsam újra/szedjem szét stb. ezek megvoltak. Ja, és ha a papírt arrébb húzom (van az adagolónak egy ilyen kis pöcke, amivel be lehet állítani, hogy ne mozduljon el a papír), akkor begyűri az egész papírt.

Természetesen mindez éppen akkor történik, mikor valami nagyon fontos dokumentumot kéne kinyomtatom.

Köszi előre is! 28/N



#nyomtató #epson series sx425w #papíradagoló
2016. febr. 4. 17:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Epson Series SX425W a modell.
2016. febr. 4. 17:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Kell valaki, aki úgy szokott szerelni, hogy előtte sikerrel felderíti a hibát. Köztünk is akad ilyen bőven, de fogadni mernék, hogy egyik se látnok. Így hirtelen koszolódás és/vagy kopás tűnik esélyesnek, de ismétlem, kell valaki, aki "bizonyítékot talál" a konkrét esetben. :)
2016. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szétcsavaroztam, nincs benne elakadva semmi, koszosnak sem tűnt :( begyűri a papír sarkát, aztán kiírja, hogy töltsek be papírt.

Dobhatom ki a kukába, remek.

Köszi azért.

2016. febr. 4. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kuka lenne ennyiért, csak kell valaki, aki nem akad el itt. Gondolom simán lehet pl görgősort rendelni, nem hiszem, hogy akkora összeg, főleg hogy utángyártottként futók is pont ugyanúgy pár évig jók sokkal kevesebbért.
2016. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, köszi! Én is gondoltam erre, már írtam is a számtechboltosnak, hogy foglalkozik-e ilyesmivel... remélem, hogy tud segíteni.

Nekem csak az a furcsa, hogy soha semmi baja nem volt a lapadagolóval, aztán most pár hétig nem használom a gépet, és erre pff... nem működik.

2016. febr. 4. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!