Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a laptop játékra alkalmas?

Ez a laptop játékra alkalmas?

Figyelt kérdés

Igazából hezitálok, hogy asztalit építsek-e vagy inkább notit vegyek, de azért hajlok a noti felé mert legalább suliba is jó lenne, tanulni, meg minden egyéb dologra megfelelne kényelem, hordozhatóság és hasznosság szempontjából!

Játszani is szeretnék mai címekkel, nem érdekes ha nem full hd, mert azt biztos nem hozná, de legalább élvezhetően jó lenne rajta játszani!

Tudom, hogy ennyi pénzért jobb asztalit építhetnék teljesítményileg, de most erre lennék kíváncsi mit nyújtana ez a noti!



2016. febr. 5. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
melyik?
2016. febr. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mai címekkel akarsz játszani akkor gamer laptop.
2016. febr. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsi gyerekek, este van és dolgoztam, lemaradt a link :D

Szóval erre gondoltam itt [link]

2016. febr. 5. 01:52
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Hat, minimumon 20 fps-t szoktak hozni nativ felbontason. FullHD-t pedig nem tudom hogyan gondoltad, nem fhd a kijelzo.


Kulon 13-14 colos laptopot vagy kisebb tabletet erdemes venni tanulasra, jatekra pedig 300k+ vagy asztali.

2016. febr. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BM-Striker ***** válasza:
80%
Nem igazán jó játékra az alaplapra forrasztott 1600-as RAM modul és a 15w-ra konfigurált APU miatt.
2016. febr. 5. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló laptopom van.

i5 4200U

nvidia 740m 2gb

4gb ram

Az Alien Isolation, Cod 4, Battlefield 3, gond nélkül megy 25-30fps medium beállítás

De pl. kipróbáltam a Black Ops 3-at és már minimum beállításokkal is szaggatott.

2016. febr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!