Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egyszer Single Channel egyszer...

Egyszer Single Channel egyszer Dual Channel? Miért?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy egy Asrock 970 Pro 3 R2.0-ás laplapom van benne 2x4gb Kingston HyperX Black 1600mhz ram (kit)

és van hogy bekapcsoláskor single channel-be indulnak el a memóriák, egyszer meg dual-ba, de ha dual-ba indulnak be akkor észleli mind a 8 gigát, de ha single-be akkor észleli a 8 gigát de csak 4 gb használható belölle. Néha kiszokott fagyni memory management -el, futtattam Boot-os Memtest 86+-t de nem talált hibát, ez a 2. asrock 970 pro 3 R2.0 alaplapom,volt gariztatva, cserélték, de a hiba ugyan az. Windows alol is futtattam memória teszted de kifagyott tölle a gép miért?



2016. febr. 5. 06:28
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

elsot is hibasnak talaltak es ezert csereltek? es ugyanez a hiba volt vele?


mas rammal nem tudod kiprobalni? masfele de ugyan ugy 8GB dual KIT el


mas gepben a te ramod nem tudod kiprobalni? pl. ott is kifagy e windows tesztnel


memtest86+ nagyon-nagyon hosszu, biztos kivartad teljesen?

2016. febr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


gyarto ezt a ramot nemntesztelte es hasonlot se ha jol lattam...

2016. febr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen teszteltem. Az összes alkatrész működik más alaplappal. És igen végig vártam.Sajnos más memória modullal is ugyan ez a helyzet. Nem csak evvel.
2016. febr. 5. 13:58
 4/4 A kérdező kommentje:
így van. Tehát megy vissza gariba. ezért cserélték az előzőt is.
2016. febr. 5. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!