Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes hangkártyát venni egy...

Érdemes hangkártyát venni egy asrock b85m bulkhoz?

Figyelt kérdés

Akarok venni egy siberia 200 at és nem tudom hogy az alaplapomnak a hangkártyája elég lesz e hozzá (asrock b95m bulk) Érdemes venni egy ilyen hangkártyát : [link]

vagy esetleg ez csak minimális eltérést adna és csak egy kicsit lenne hangváltozás megéri e ilyet venni tesz e annyit rá a hangzásra vagy ez olcsó hangkártya?



2016. febr. 6. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Belső hangkártyát BAROMSÁG venni. Az alaplapi bőven megfelelő. Csak abban az esetben vegyél KÜLSŐ DAC/erősítő kombót, ha nem elég hangos a füles, vagy sistergést hallasz. Én egy Sennheiser HD558-at hajtok alaplapi kimenetről, tökéletesen megfelel, pedig azért nem egy árban van a Steelseries-el (és a hangminősége is fényévekkel jobb, mint az árkülönbség). De van nekem egy Schiit Modi + Magni kombóm is, amit pedig egy laptoppal használok, egy Sennheiser HD600-al (barátok között is 100 000Ft-ot ér, a Modi + Magni pedit kb. 60 000-ret). Ha rákötöm a HD558-at, nem lehet hallani a különbséget az alaplapi, és a profi külső DAC/erősítő között.


Röviden: ne vegyél belső hangkártyát, mert hülyeség.

2016. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!