Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van TirexiHD-nak ilyen...

Miért van TirexiHD-nak ilyen jó gépe?

Figyelt kérdés
Láttam Tirexi gépét ( [link] ) és nagyon meglepődtem hogy miért van neki ilyen "erős" gépe.Még a VR-osoknak sincs ilyen erős.biztos sokat kereshet tirexi ilyen jó gép mellett nem hinném hogy éhen kell halnia.De szerintetek miért van neki ilyen erős gépe? Megéri ez a gaming rig ami neki van?

2016. febr. 6. 17:15
1 2
 1/18 Lord Hidan ***** válasza:
71%

Mert nem tudom hány évesen is az anyjánál lakik ahelyett hogy elköltözne vett 2millióért egy gépet meg nem tom hány millióért egy opel astrát

Ha normálisan keresnél és otthon laknál nem kéne bele adnod az otthoni cuccokba semmit te is jó gépet rakhatnál össze 3-4hónap alatt még ha csak 100ezret is keresel egy hónapban

Amúgy nem éri meg eltúloz mindent szép látvány meg minden de minek? Gondolom az egere is csak 40ezer körül van nem hogy még a ventillátor szabályozója ha jól emlékszem az is 40k körül van és ezek a leglényegtelenebb dolgok

32gb ram mire kell az? nem mondom hogy rossz gépe van de erősen el van túlozva és a minek kategóriában van

2016. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem két fajta ember létezik:


Az egyik, akinek nincs élete, csak a gépe létezik és így a virtuális világban szeretné kiélni magát.


Ja meg van a másik, aki néha játszogat.

2016. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
igen én is néztem annyiba kerül a gépháza mint az én egész gépem tehát eléggé brutál.
2016. febr. 6. 17:24
 4/18 Lord Hidan ***** válasza:
58%
Tök ugyan ezt néztem én is mikor még vette a phanteks házát hogy annyi majdnem mint az egész gépem:D
2016. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs jogunk beleszólni hogy ki mire költi a megkeresett pénzét. ha neke ez a mániája, akkor had csinálja.

Hogy "Miért van neki ilyen komoly gépe " Mi közünk van hozzá ? :)

2016. febr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%

Hát ja, sajnos életet nem lehet vásárolni PCX-en, sőt még iPonon sem.. :/


Amúgy ez tényleg a felesleges kategória, ha munkára használná a gépét és arra költene ennyit szerintem még az is túlzás lenne.. Ez csupán felvágás, a 10-15 évesek szemében ettől lesz "nagy" ember. Aztán egyszer ők is kinőnek ebből, rájönnek, hogy egy jó VGA által még nem vesztek el a szüzességüket stb.. :C

2016. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

és még egy kérdés miért van beleírva a névjegyébe hogy milyen az autója :D?most néztem :D https://www.youtube.com/user/TirexiHD/about "My Car: Opel Corsa 2015 (OPC Line)" :D

Ezt nem értem miért szükséges

2016. febr. 6. 17:38
 8/18 anonim ***** válasza:
47%

Azért, mert csúnya és 30 év múlva sem lesz barátnője, meg

az i7 procijára fogja verni? :O



Nem tudom, biztos ezzel is "menő" szeretne lenne a 12 évesek szemében.

2016. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Az #1-nek igaza van. A szőrös tökével otthon lakik még, és minden pénzt magára tud költeni! De majd megtudja, ha saját magát meg esetleg egy családot kell eltartania. Egy erősen eltúlzott gép ez, az enyém is futtatja a játékokat gond nélkül, pedig közel nincs ehhez. Ez az ész nélkül kategória! Azért arra kiváncsi leszek, hogy azt a 980TI-t hova teszi ha megjelenik a Pascal, mert, hogy követni fogja a trendet az biztos!
2016. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

#9

Felveszi videóra hogy Kidobja a harmadikról majd szétveri mint az i7-nek a gyári hűtőjét,aztán felteszi youtubera :D

2016. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!