Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mars Gaming MH4 Vélemény?

Darkonx kérdése:

Mars Gaming MH4 Vélemény?

Figyelt kérdés
Megszeretném vásárolni a fentebb említett fejhallgatót, de még nem próbáltam ki, csak elég meggyőzőek az adatok. valakinek volt már vele dolga? szerintetek megéri? pozitivum? negativum?

#fejhallgató #marsgaming
2016. febr. 7. 14:47
 1/2 BattleCat ***** válasza:
Nekem bár nem volt vele dolgom viszont hasonlóval már igen. Ránézésre és ÁR/ÉRTÉK arányban nekem egyből az jött le ez is ugyan akkora parasztvakítás mint a genius fülesek. Kitalálnak neki valami "menő" dizájnt beleraknak olyan dolgokat amitől olyan konfigurációja lesz mint a profi füleseknek csak ezekbe a legszarabbat rakják. Egyébként meg egy nagy böszme füles és tuti, hogy 1 óra után nagyon fájni fog a füled benne.
2016. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tök jó a füles kicsit nehéz meglehet szokni nekem bevált megéri nagyon jó a mikrofon és a hangminősége is
2018. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!