Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok nekem egy jó IPS...

Ajánlanátok nekem egy jó IPS monitort?

Figyelt kérdés
Már 2-t vettem és vittem vissza. először egy samsung pls-t aminek bevilágítási hibái voltak, majd egy philips tn paneleset aminek borzalmas színei. Mit javasolnátok aki benne van? Ne legyen bevilágítási hiba, játékra is jó legyen (gyors válaszidő) és a színei is rendben legyenek. A legolcsóbb elérhető opció kellene. 23-24" és fullhd felbontás.

2016. febr. 7. 22:54
 1/3 Trevor. ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Nekem ilyen van: [link]

Jobb alsó sarokban van egy kis IPS Glow (bevilágítás), de csak fekete háttérnél jön elő és akkor sem zavaró mértékben. Színekkel meg vagyok elégedve és az 5ms játékra is megfelel.

2016. febr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, ezeket én is nézegettem, de tapasztalatok hiányában még nem mertem megvenni. Asus neked bevált akkor. Hmmm... Az se drága nagyon.
2016. febr. 8. 05:46
 3/3 A kérdező kommentje:
Asus lett a megoldás. Abban elég jelentős az IPS glow, de nem annyira zavaró mint a backlight bleed. Köszi!
2016. febr. 12. 05:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!