Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Steelseries Kinzu V2-eshez...

Steelseries Kinzu V2-eshez hasonló egér?

Figyelt kérdés
Volt egy Kinzu V2-esem. Szerettem csak sajnos tönkrement és nem tudják megcsinálni. Az érdekelne milyen egeret lehetne beszerezni ami árban és tudásban hozzá hasonló? Nem kell nekem sok gombos profi gamer egér nekem bőven elég volt a Kinzu négy gombja. A két sebességi fokozata nekem elég volt. WoT-ra és DayZ-re használom csak valamint minden napi dolgokra. A Kinzu V3-ast nézem még, de más márkának (Razer, Roccat, Zowie..stb) melyik egere hasonló még?

2016. febr. 8. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
A Kinzu V3-nak sokkal jobb a szenzora, mint a V2-nek, nyugodtan megveheted. De a Zowie ZA13-ja nagyon hasonlít a Kinzura, és az még jobb (igaz, sokkal drágább is).
2016. febr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igen biztos jobb, de az a baj ez már kicsit drága. Meg igazából nekem felesleges lenne egy ilyen komolyabb egér.
2016. febr. 9. 08:01
 3/10 A kérdező kommentje:
Esetleg a Steelseries Rival 100?
2016. febr. 9. 08:03
 4/10 anonim ***** válasza:

#3: A Rival 100-at nem ajánlom, 500 cpi felett használhatatlan (nem bírja követni a gyors mozdulatokat).

Ennyiért esetleg a CM Storm Alcor vagy a Logitech g100s.

2016. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem CS-hez meg hasonlóhoz ilyen gyorsabb játékokhoz kéne ahol nagyot kell rántani hanem WoT-hoz meg DayZ-hez (bár utóbbi valamennyire még hasonlít).
2016. febr. 9. 11:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor sem jó a Rival 100. Egy jó egér minden körülmények között jól teljesít. Azt hittem, csak az én példányom hibás, aztán olvastam a mértékadó teszteket (overclock.net és hasonlók), és mindenütt ugyanezt az 500 cpi-s hibát tapasztalták.
2016. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor milyen egér lehetne még? Nekem bőven elég ha két sebességi fokozata van nem kell több.
2016. febr. 9. 12:14
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: Írtam a #4 kommentemben.
2016. febr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Logitech gamer egeret nem veszek mert azokról nem ovlastam jót. Bár az 1-2 éve volt szóval lehet ez már nem rossz. A másikat nem ismerem.
2016. febr. 9. 12:51
 10/10 anonim ***** válasza:

#9: Pont az a lényeg, hogy az 1-2 éve volt. Ma is gyárt a Logitech gagyit, de konkrétan ezek a modelljei a jelenlegi csúcskategóriát jelentik:

G100s

G302

G303

G402

G502


Ha nekem nem hiszel, olvass csak egy-két tesztet, mindenhol maximális értékelést kapnak.

2016. febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!