Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől töltenek be lassan a...

Mitől töltenek be lassan a textúrák játékok közben?

Figyelt kérdés

Csak a winchesterre tudok gondolni, kb. féléve cseréltem le a winchestert és akkor még normálisan betöltődött a textúra játékokban, most a vinyó ~ 40 napos HD Sentinellel.


Amiket próbáltam:


Crysis 3, Dying Light, Wolfenstein: The New Order


A textúra streamelésre gondolok, hogy előttem töltődik be és akadozik nagyon, eleinte tökéletes volt, hardverváltozás csak videókártya téren volt, de az is nagyobbra (GTX 750 -> GTX 960).


Féléve még tökéletes volt, most mitől lehet ez???


2016. febr. 9. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
ehhez az egész konfig kéne.. rossz hdd simán okozhatja viszont okozhatja az is ha kevés a: ram,vram vagy lassú proci szóval ha a teljes gépet leírod tudunk segíteni.. (esetleg valamelyiket leterhelheti valami háttérben futó program ugyebár fél év alatt össze lehet bármit szedni)
2016. febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
esetleg ha a tápod nem bírta a hardverváltozást lehet nem kapnak a cuccok elég áramot szóval azt is írd le kérlek
2016. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Phenom II X4 955 Black Edition (3.4 GHz)

4 GB RAM (1066 Mhz)

Western Digital 500 Blue Caviar (16 M)

EVGA GTX 960 SSC (2 GB)

Chieftec 400 W



Ezzel a géppel, mikor 750-esem volt tökéletesen ment, aminek ugyanúgy, mint a 960-nak elég a 400 W


GTX 750:


[link]


GTX 960:


[link]


Én csak a wichesterre gyanakszom, de azt nem értem magától hogy romolhatott, mikor ugyanezzel a winchesterrel jó volt? megjegyzem, friss most a Windows (1 hetes sincs).

2016. febr. 9. 22:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Ott a hiba a szemed előtt , ne a hdd-vel foglalkozz , hanem azzal , hogy 4gb ramod van.
2016. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mint írtam a jelenlegi 4GB RAM-mal eleinte tökéletes volt a régi rendszeren!!!
2016. febr. 9. 23:01
 6/12 anonim ***** válasza:
igen de fél év alatt feltettél pár programot nem? a 4gb ram épp elég magában a játékokhoz de tapasztalatból mondom hogy pl a gta5 már nem igazán elégedett 4gb rammal és ott nálam is vannak textúra eltűnések.. esetleg próbáld meg hogy mindent leállítasz feladatkezelőn belül (az nvidia shadowplayhez tartozó cuccokat is) és talán valamit javul majd a helyzet
2016. febr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A Windows Areo-ját kiktatva használom (Rendszervédelem fülnél Teljesítmény-re állított) és a lehető legkevesebb program fut háttérben, mint eddig is régebben is és csa kezekkel a játékokkal játszottam, tapasztaltam.
2016. febr. 9. 23:18
 8/12 MGéza ***** válasza:
Winyó állapotromlást is mutat vagy csak abnormálisan alacsony hátralévő működési időt? Ha a kondíciója leesett 90% alá, akkor lehet aggódni, szóval gariztasd. Ramot meg tényleg nem kéne kispórolni a gépből.
2016. febr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem! Ez az eddig eltelt működési idő!

Csak én gyanakszom, hogy a winchestertől függ ez a texture steaming dolog, úgy, mint aki halott a Batman: Arkham Knight-ról, hogy mehanikus lemezeken (HDD) rosszul fut, csak nálam több játék esetében is, és a nem a ramtól, mert amiket feldoroltem a 4 GB mindegyikhez elegendő.

2016. febr. 10. 00:10
 10/12 A kérdező kommentje:
*amiket felsoroltam a 4 GB mindegyikhez elegendő
2016. febr. 10. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!