Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik alkatrész lehet a...

Melyik alkatrész lehet a hibás az FPS droppokban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! GTA V -ben, AKÁRMILYEN beállításra is veszem a beállításokat, egy idő után hatalmas FPS droppokat tapasztalok. Mitől lehet ez? Konfigom: Intel Core i5-4460 processzor, GTX 960 2GB videókártya, 8GB HyperX ram, Cooler Master 600W táp, Asus B85 Plus alaplap, Western Digital Caviar Blue merevlemez.

2016. febr. 12. 06:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam az nvidia experience kikapcsolása oldotta meg. Valamiért nem szeretik egymást.
2016. febr. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, meg fogom nézni. Remélem jó lesz, mert elég idegesítő hogy egyik pillanatban 80 másikban meg 1 FPS -em van :D
2016. febr. 12. 06:06
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
50%

tapot kell(ene) cserelned de hat te tudod... (problematol fuggetlen is)

ha megondolnad magad:

be quiet! Pure Power L8 350

be quiet! System Power S7 450

SeaSonic S12II 430 (380, 350)

XFX Pro 450


gephaz meg szamit tulmepegedesnel (ami szinten okozhat ilyent (tap is tulmelegedhet meghozza)

ha nem alsotapos es kereszthuzatos akkor majd egy olyant sem art beternezned foleg jovore nezve egy joval erosebb vga hoz ha lesz

legolcsobban:

Raijintek Arcadia

Xigmatek Mach

Zalman vagy Sharkoon megfelelo hazai (alsotapos es kereszthuzathoz eleg venti/ventihely)


Szoftveres hiba is lehet persze, de nem veletlen emlitettem amiket irtam


Szia

2016. febr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A házat is most vettem (1 hete) szóval, nem fogom cserélni, a tápot pedig 2015 nyarán. Lehet nem a legjobb táp, viszont, sem a gépházban nincs meleg, és a processzor meg a VGA is csak 60-65 fokig megy fel.
2016. febr. 12. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!