Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem müködik a bios előtt a...

Flati kérdése:

Nem müködik a bios előtt a ps/2-es és az USB-s billenytű ezért nem tudok belépni a biosba, miért?

Figyelt kérdés
Nem müködik a bios előtt a ps/2-es és az USB-s billenytű ezért nem tudok belépni a biosba,a windowsba felismeri az usb-s billenytűt de a ps/2-est már nem,próbáltam resetelni az alaplapot de akkor meg előjön egy olyan ablak hogy a régi jó profilt választom vagy az alapot...itt rámennék az alapra de itt se müködik a billentyű...kérlek segítsetek.

#BIOS #hiba #PS2 #billentyű #windows hardver
2016. febr. 15. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
ugye nem bekapcsolt állapotban kötöd/húzod ki a ps2-es billentyűzetet? Amúgy elsőre azt nézném meg, hogy jó e egyáltalán a port/billentyűzet. Resetelni, hogy próbáltad a biost? kivetted az elemet?
2016. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen nem,a port nem tudom hogy jó-e de amikor a gép bekapcsol a billentyű LED-ek felvillannak, próbátam elemmel is illetve a jumperrel is.
2016. febr. 15. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos, eltekintve attól, hogy alapból a biosnak legalább az egyik portot kellene támogatni legacy módban, kb annyit tehetsz, hogy megint kiveszed az elemet, lehúzod a tápot, benyomod a bekapcsológombot kb 10mpig, majd vissza rakod az elemet és a tápod bekötöd, ezután következő indításnál reménykedsz, hogy minden alaphelyzetbe van. Esetleg bios frissítés, de kétlem, hogy ennek lenne windows alóli frissítője, így valószínűleg az kilőve. Esetleg keríts egy másik ps2-es billentyűzet azzal is megpróbálhatod, vagy másik usb portba kötni az usb-set.
2016. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem fogok most bajlódni vele...holnap elviszem haverhoz és az ő gépén újra rakom a rendszert,de azért köszönöm a segítséget!
2016. febr. 15. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!